CZ SK HU

Aktuální dění v GHSOST Team - Benidorm 2019

GHOST Team na přelomu února a března navštívil už tradiční místo pro jarní najíždění kilometrů - španělské město Benidorm. Jaké jsou pocity z tréninků? A jaké budou další kroky tohoto týmu?

 

 

Benidorm 2019 – příprava v teple pomalu končí a jde se závodit!

GHOST Team na přelomu února a března navštívil už tradiční místo pro jarní najíždění kilometrů - španělské město Benidorm, které leží na východě Španělska u pobřeží Costa Blanca. K dokonalému tréninku přálo i luxusní počasí, naprosto vhodné pro cyklistiku. Dle slov zástupců Ghost Teamu byla příprava nadmíru kvalitní. Nyní je čeká už jen závěrečná fáze vhodná pro doladění formy. 

GHOST Team v španělském Benidormu (2019)

Jaký je další plán GHOST Teamu? 

Sestava týmu je dokonale sehraná, nálada skvělá a veškerý materiál spolehlivý, takže na závody pojede Ghost Team s chutí poprat se o nejlepší výsledky. První velkou akcí bude domácí Nova Cup Hradec Králové, který se uskuteční 13. dubna 2019. Vedení týmu očekává, že rudá záře Ghosťáckých dresů bude panovat na startovním poli i stupni vítězů. V Hradci Králové bude na startu kompletní Elite tým, mimo M. Kaněry a B. Průdkové, kteří budou bojovat v Chorvatsku na závódu Mitas 4 Islands. 

Závod Mitas 4 Island v Chorvatsku se uskuteční 9. dubna 2019 a GHOST Team bude zastupovat MIX tým - Barča Průdková a Michal Kaněra. Závod Mitas 4 Island o celkové délce 270 km se skládá ze 4 etap na 4 chorvatských ostrovech - ostrov Krk, Rab, Cres a Lošinj. 

GHOST Team bude jezdit i v celonárodním seriálu Kolo pro Život 2019 (4/2019), Český pohár v Cross Country, Český pohár v Maratonu

Barča Průdková a Michal Kaněra

 

klikni pro velký obrázek