CZ SK HU

Český Ghost Team, profesionální MTB tým se širokou základnou hobby jezdců

Na začátku cyklistické sezóny 2017 představil Honza Hruška nový tým Ghost Team. Současné výsledky těchto "krotitelů duchů" mluví za vše. Jet naplno. Být vždy připraveni, Poprat se s překážkami, které jim sezóna průběžně přináší. Učit se, co se od začátku vzniku projektu do dnešního dne nenaučili.

 

Tým založil v roce 2006 Milan Dolák a dal první a zásadní impuls do dalších let. Za tu dobu prošel tým spoustou změn, od zajímavých jezdců, různých barev dresů a získání nespočet vítězství. Za tu dlouhou dobu si tým vyzkoušel světový pohár, mezinárodní etapové závody, prestižní maratony v ČR i Evropě. Objeli kompletní Český pohár, seriál Kolo pro život nebo NOVA Cup. Jezdci absolvovali závody XC, maratony, silniční závody či exhibiční kritéria a extrémní závody. Forma jezdců byla různá, od nečekaných úrazů a problémů, přes solidní výkony až po úžasná vítězství.

 

Do své šesté závodní sezóny vstoupil tým bývalého excelentního silničáře Honzy Hrušky v nadějné elitní sestavě. Hlavní tváří je i v letošním roce Michal Kaněra. Po loňské sezoně Hruškův dres i nadále obléká nadějný závodník Adam Lavička. Sympatickým počinem je angažování hned tří zástupknyň něžného pohlaví Zuzanu Wernerovou, Vendulu Kuntovou a Lenku Fridrichovou. Kromě elitních jezdců má tým obrovskou základnu hobby členů a dětí, která se rozrostla na více jak 100 členů.

 

I přesto, že Honza Hruška občas osedlá svůj závodní stroj Ghost, po 18 profesionálních sezónách má kolo už jen jako způsob jak z pozadí lépe sledovat vývoj závodů, "manažírovat" své závodníky a posilovat filozofii, že vstupují do světa cyklistiky jako jeden tým, jeden jezdec a jedna myšlenka.

 

www.ghostteam.cz
facebook.com/ghostteamcz

 

klikni pro velký obrázek