CZ SK HU

Ghost hledá jezdce do své Crew a nabízí kolo zdarma a roční podporu

Andi Brewi spolu s GHOST-Bikes zakládá Full Party Crew. Jako součást crew tě bude společně s GHOST-Bikes jeden rok učit a podporovat. Dostaneš kolo, budete spolu jezdit na vyjížďky a zlepšovat dovednosti. Andi ti ukáže své triky a tipy a pomůže ti k ještě lepším výkonům na kole!

 

Co můžeš očekávat:

 

  • Nové kolo

Tři zbrusu nová kola, čekají na tři z vás. Jako součást posádky tě Andi bude společně s GHOST-Bikes podporovat po dobu jednoho roku. To znamená, že ti pomůže se zlepšením jezdeckých dovedností. Budete spolu jezdit a řešit techniku tak, aby tě jízda na kole ještě více bavila.

 

  • Zvýšení dosahu na sociálních sítích

Chceš světu na sociálních sítích ukázat, co v tobě je? S Full party Crew se naučíš, jak se profesionálně prezentovat a získat tak větší dosah. Pomůžeme ti s obsahem. Zachytíme tvé dobrodružství s Full Party Crew na fotografiích a videích.

 

  • Eventy

Andi hledá posádku, kterou baví kolo, skoky a nebojí se rychlosti. Prostě skvělý tým namíchaný z profíků a ambiciózních hobby jezdců. Každý by se měl učit od každého. Když budeš mít chuť, můžete společně naplánovat nějaký výlet. Budeš hostem na akcích, školeních a kurzech. Pak spolu můžete plánovat společná dobrodružství.

 

Ghost full party

Zavazuješ se k něčemu, když se zapojíš?

Ne. Andi společně s GHOST-Bikes vyhodnotí, jaká podpora je pro tebe nejlepší. Nemusíš se k ničemu zavazovat. Samozřejmě bys měl mít chuť jezdit na kole s Andim a ostatními z Full Party Crew, ale nikdo tě nebude k ničemu nutit. Andi a GHOST-bikes tě budou podporovat po dobu jednoho roku. O tom, jak bude vypadat individuální podpora pro tebe, se dohodnete společně, až se poznáte.

 

Jak se můžeš zapojit?

Nahraj do 31. ledna 2022 na Instagram své video, ve kterém ukážeš, jak jezdíš na svém kole, označ @ghostbikes_mtb a použij hashtag #ghostfullpartycrew. Od této chvíle jsi ve výběru. Video by nemělo být delší než jednu minutu.

 

Nemáš Instagram?

Pak stačí poslat e-mail s odkazem na video na mail@andibrewi.at.

 

Jaké požadavky by si měl/a splňovat?

Hledáme tři bikery, které baví cyklistika v bikeparku, na trailech i ve vzduchu. Nejde o to být nejlepší. Ale měl bys mít chuť pustit se do náročnějších výzev. Vše ostatní tě Andi rád naučí na trénincích. Abys měl nárok na podporu, musí ti být alespoň 18 let.

 

Máš nějaké dotazy?

Pak neváhej kontaktovat Andiho přes Instagram @andibrewi.at

 

Ghost full party

 

Kdo je Andi Brewi?

Andi pochází z Vídně. Pracuje jako moderátor, ambasador značky Ghost, manažer a vášnivý cyklista v německy mluvících zemích. Na biku jezdí od svých 16 let. V mezinárodních soutěžích, jako jsou Nissan Qashqai Challenge, Nine Knights Supersessions a Freeride Mountain Bike World Tour, se dokázal prosadit jako jeden z nejlepších evropských gravity jezdců. V roce 2011 se mu podařilo přiblížit bikeový sport široké veřejnosti díky vystoupení v poslední sázkařské show "Wetten Dass". Tam se mu podařilo na horském kole v Ischglu předjet na sněhu olympijského vítěze ve snowboardingu. 

 

Více se dozvíš ve videu:

klikni pro velký obrázek