CZ SK HU

Ghost SLAMR X 5.9 - lesní duch s ocelovým pérem

Nevím, jestli to konstruktéři zamýšleli, ale SL AMR X se umí v terénu pohybovat tak samozřejmě a na širokých pláštích s nižším tlakem i tak tiše, že ani neruší zvěř. Jen si říkám, co se mnou provede náš beskydský medvěd, až mu jednou omylem projedu brlohem. Nezbude než pustit brzdy a doufat, že je vegetarián.

 

Laděním tlumičů se zabývá málokdo, vyšlo z průzkumu německé značky Ghost (s českým duchem). A tak většině strojů pro novou sezonu nasadili pružiny. Projeli jsme model Ghost SLAMR X 5.9.

 

Ghost v posledních letech design vážně umí. Zjednodušila se barevná schémata, na rozdíl od některých konkurentů, kteří září všemi barvami, jako by si do nich impresionista otíral štětec. V centru výrazný a dominantní nápis, jen ať každý vidí, s kým má tu čest. A hrát s detaily si mohou konstruktéři.

 

Například zakončení zadní stavby ve tvaru X za středem už známe z minulých generací SL AMR, vypadá hezky, byť se pak špatně čistí od nečistot. Nově také Ghost připravil tužší vahadlo, čímž by se měly vylepšit jízdní vlastnosti, jenže nic z toho vlastně není vůbec podstatné. Proč? Protože ta žlutá věc přede mnou má pružinový tlumič!... Více v testu www.magazinguru.cz.

klikni pro velký obrázek