CZ SK HU

Ghost svou nabídkou nezapomíná ani na něžné pohlaví

Nezáleží na tom, zda upřednostňuješ celodenní výlety v terénu, pořádné sportovní vyjížďky nebo relaxaci při poznávání okolí. V případě značky Ghost si vybereš to vhodné kolo podle svých potřeb.

 

Německý značka Ghost ve své nabídce nezapomíná ani na něžné pohlaví, pro které má doslova vymazlené dámské modely. Není to ovšem pouze o designu, důraz klade především na komfort a snadné ovládání. Na druhé straně je třeba uvést, že pěkný design umí stejně tak motivovat svou majitelku vyrazit ven a podat dobrý výkon. 

 

Ghost Lanao FS
Nejatraktivnější způsob, jak objevit přírodu, je na turistickém kole Ghost Lanao FS. To je důvod, proč věříme, že každá žena, která má sebemenší nutkání objevovat, by měla bezpochyb mít toto celoodpružené kolo. Lanao FS je zaměřeno na bikerky začátečnice, které hledají nekomplikované a snadno ovladatelné kolo, se kterým si užijí spoustu zábavy. Tento bike je navržen pro ženy od geometrie, až po ty nejmenší detaily. Garantuje tak extrémně bezpečnou jízdu a snadné ovládání.

Kola této modelové řady jsou postaveny na 27,5" kolech se zadním zdvihem 130 mm. To je dostatečná hodnota pro většinu terénů, která nijak zvlášť neomezuje při výšlapech anebo v delších pasážích.

 

Ghost Lanao
Lanao je perfektní kolo pro bikerky, které hledají zábavu, přestože nemají dostatek zkušeností. Je to univerzální kolo s pevnou zadní stavbou na kvalitním hliníkovém rámu, kterému bude každý žena důvěřovat díky geometrii vzbuzující silný pocit jistoty. Zároveň se zaměřili na snadnou manipulaci, která bude hravě a jistě reagovat při každé cituaci během každodeních jízd. 

Zajímavosti je, že Ghost nabízí v podstatě všechny rozměry kol, od 26", přes 27,5" až po 29". Můžete si tak vybrat podle preferovaného stylu jízdy, a nebo podle výšky, kdy menší kola budou sedět menším postavám a naopak.

 

Takže nečekej na nic. Nasedni, šlápni do pedálu a vyjeď!

 

Zdroj: MTBIKER.sk

klikni pro velký obrázek