CZ SK HU

Ghost Team 2020 - první poCOVIDový závod

Pořadatel celorepublikového seriálu Nova Cup, připravil natěšeným závodníkům první závod v nové poCOVIDové éře. Zareagoval nejrychleji a dokázal nabídnout technicky velice náročnou trať, takže se letošní závodní sezóna nerozjížděla tradičně na lehčích tratích, ale hned se skočilo do pořádného terénu. Do nevšedně dobré konkurence jsme vyslali naši Lenku Fridrichovou, kterou podpořilo hned několik členů týmu GHOST.

Rozvolňuje se – takže tým může opět společně fungovat

Máme za sebou první týmové setkání v Sázavě, kde především děti pilně trénovali. Na kolo drsná, ale krásná krajina plná kopců byla ideální příležitost se připravit na blížící se závody. No a večerní společné posezení v obklopení mnoha týmových bydlíků, je už taková ta naše tradiční kulisa, co náš tým odlišuje. Díky všem, co přijeli ať už jen na pár hodin anebo s týmem strávili celý, prodloužený víkend.

Více času na focení a zábavu

Vše zlé, je k něčemu dobré. Tým a především jezdci Elite mají nyní více času na focení a práci na sociálních sítích. Jen díky tomu mohou vznikat příspěvky a fotky, co mají za úkol fanoušky především bavit, těšit a případně nadchnout pro cyklistiku.

Naše stroje jsou připraveny!

Dlouho jsme nevěděli, zda vůbec otestujeme naše nové stroje. Letos navíc přišel naprosto nový model a jen se šušká, jaký že bude v ostrém testu. Takže kolotoč  závodů začíná a červené rakety mohou pod závodníky ukázat, co umí…

Zdroj: Newsletter Ghost Team 

klikni pro velký obrázek