CZ SK HU

GHOST Team - ohlédnutí za sezónou 2019 a plány do té nové: Vendula Navrátilová

Vendy Navrátilová je dvojnásobná mistryně ČR v XC, členka reprezentačního týmu, vítězka etapového závodu MASIV 2018 a Trilogy 2019. Skvěle kombinuje horské kolo s cyklokrosem i silniční cyklistikou. I Vendy jsme před začátkem sezóny 2020 vyzpovídali...

Jak hodnotíš svou sezónu 2019? Které úspěchy jsou pro tebe nejcennější?
Sezónu hodnotím pozitivně, rozjezd byl sice trošku slabší, ale poté jsem si zlepšila náladu :-) Mezi nejcennější úspěchy řadím vítězství na etapovém závodu Trilogy, vítězství na ME v Xterra (terénní triatlon) a 3. místo v Harrachově, což byl závod Nova cupu, Českého poháru v maratonu a zároveň i trošku moje srdeční záležitost :-)

Jaký je tvůj největší cyklozážitek ze sezóny 2019?
Těžká to otázka :) Ale bude to etapák Trilogy, který už jsem strašně let plánovala jet a vyšlo to i s vítězným koncem :-)

Jsi spokojená s koly, které tě provázely sezónou 2019?
Naprosto :-) Dycky Ghost!

Těšíš se na nový GHOST Lector s konceptem SuperFit a unikátní zadní stavbou, na němž budeš jezdit v nadcházející sezóně?
Jsem na něj už hodně zvědavá a natěšená. Věřím, že si budeme rozumět :-)

GHOST team používá již mnoho let helmy Cratoni. Jak ti vyhovují?
Po pravdě jsem před začátkem sezóny byla k helmě Cratoni C-Pro trošku skeptická, bylo to něco jiného, než jsem vozila doposud, a bála jsem se, že nebude větrat. Nakonec se ale mé obavy nevyplnily a helma předčila moje očekávání :-)

Tvá zkušenost a ne/spokojenost s gripy ESI?
Určitě spokojenost. Upřímně si ani nic jiného na kole už nedokážu představit.

Prozraď nám, co plánuješ a nač se těšíš v sezóně 2020?
Na co se těším? Na to, až na Ghostíka opět připnu startovní číslo :-) Plán je podobný jako u sezóny předchozí, tedy přes jaro a léto hlavně bikové maratony a na podzim opět trošku zrychlit na cyklokrosu :-)