CZ SK HU

GHOST Team - Podzimní novinky

Chladno, zima a déšť. To bylo letos rozlučkové počasí na posledním závodě seriálu Nova Cup. To však nic neměnilo na nasazení a boji o poslední body v tomto seriálu. Ve spojení s burčákem se pro mnoho účastníků stává právě tento zavírák sezóny favoritem. GHOST team a především jeho Elite část měla jasný úkol - zajet co nejlépe a potvrdit své celkové umístění. Především v kategorii žen se to GHOST Teamu povedlo na jedničku a naše dámy obsadily absolutně všechna tři místa.

GHOST team ukončil již tradičně sezonu víkendovým setkáním.

Celý rok se závodí a celý rok není čas si v klidu sednout, popovídat si a užít si kolo jen tak. Bez startovních čísel, bez stresů ze závodu, bez spěchu…Už tradičně se sešel GHOST team na ukončení sezony a opět byla velkolepá účast. Kromě ježdění na kole se odměňovaly děti, vyhlašovala se spousta cen včetně nejprestižnější ceny „Zabiják roku“, kterou si odnesla Natka Chmelařová. Vedení týmu nastínilo, jak bude tým, který má jedinečnou partu, fungovat v dalším roce.

Junior team si zamlsal 

Jak odměnit děti za skvělou sezonu? Už tradičně to řešíme dortem a i letos byla jeho konzumace doslova blesková. Děti byly celou sezonu skvělé a bojovaly o každý metr a příčku. Je to naše týmová radost!

Cyklokros v plném proudu!

Cyklokrosová sezona běží na plné obrátky. Naše GHOST duo Lukáš Kunt a Vendy Navrátilová bojují za náš tým navzdory nepříznivému počasí i v této disciplíně. Hop Hop!!!

klikni pro velký obrázek