CZ SK HU

Maloja podporuje GHOST Factory Racing tým

Dlouhodobé přání o spolupráci s kvalitním výrobcem funkčního oblečení sdílejícím s GFRT nejen nadšení pro sport, ale také stejné životní hodnoty, se konečně naplnilo.

Díky řadě sportovních úspěchů, povaze GFRT i jeho pověsti se podařilo navázat spolupráci s přední německou značkou Maloja. Ta je známá především originálním designem outdoorového a sportovního oblečení. Svými produkty Maloja nevybaví pouze jezdkyně, nýbrž celý tým GFRT včetně zázemí.

 

     


Vždy jsme chtěli spolupracovat s výrobcem oblečení, který by sdílel naši vizi a vášeň. Od prvních rozhovorů se zástupci společnosti Maloja bylo jasné, že bychom si vzájemně dobře rozuměli. Naše hodnoty, filozofie i životní přesvědčení se prostě shodují. Již během naší první návštěvy v hlavním sídle Maloji jsme se všichni cítili jako součást jedné rodiny. Vzhledem k pandemické situaci bylo časově náročné setkat se společně se všemi jezdkyněmi našeho týmu na renovované farmě, kde Maloja sídlí. Nicméně jsme to díky vzájemnému pochopení zvládli. Nové dresy jednoduše boří zavedené konvence. Jsou nádherné a člověk už od pohledu předpokládá, že pasují perfektně. A ono tomu tak skutečně je. Smysl pro detail, technologie výroby a vášeň, z jakou byly vyrobeny, jsou neskutečné. Koneckonců lidé, tedy zaměstnanci Maloji, jsou neskuteční. Ta jiskra v oku, kterou mají, když hovoří o svých nových produktech … Vidět jejich nadšení z toho, že mohou vybavit výhradně ženský cyklistický tým, bylo nezapomenutelné.“ Referuje Thomas Wickles, ohlížející se za vývojem spolupráce s Malojou.

 


Stejná euforie vládla od začátku také na straně Maloji, vzpomíná Peter Räuber (Maloja CEO): „Ačkoliv se Maloja již angažuje ve sponzorování World Cupu, jsme velmi potěšeni, že můžeme podporovat i výlučně ženský tým. Funkčnost a styl jdou u nás ruku v ruce a dámské modely tvoří nezanedbatelnou část našich kolekcí. Jezdkyně GFRT by se měly cítit v Maloji pohodlně a zároveň vědět, že když dojde na výkon, jsme spolehlivým partnerem. Také se těšíme, až spolu s GFRT vytvoříme společnou cyklistickou kolekci. Co funguje na Word Cupu, je v adaptované formě vhodné i pro ostatní zákazníky Maloji. Naše produkty navíc nebudou k vidění pouze na závodní dráze – je pro nás důležité kvalitně obléct kompletně celý tým. Ten totiž netvoří pouze závodnice, ale také mechanik, trenér, manažer a další. Víme, jak moc celý tým cestuje a jak moc oceňuje pohodlný styl oblékání po tréninku či závodu. A pohodlí je přesně to, v čem excelují naše streetwearové kolekce.

 


Po prvním vyzkoušení a testovací jízdě nového dresu od Maloji Nadine Rieder zářila: „Už jsem od řady lidí obdržela množství pozitivních ohlasů a byla jsem hrdá na to, že mohu reprezentovat v barvách GHOSTu skvělý design od Maloji. Již roky jsem fanouškem této značky a je super cool, že se u ní můžu podílet na vývoji vlastního týmového vybavení. Výsledek naší dosavadní spolupráce je bezesporu nevšednější a ženštější než cokoliv, co tu bylo předtím. Výjimečně krásný je nový design dresů v lese – tam, kde se všichni cítíme nejlépe.

 

klikni pro velký obrázek