CZ SK HU

PREMIÉRA 2021: Legendární Ghost Riot je zpět!

Legendární Riot je zpátky! Zcela přepracovaný a nabušenější, než kdy předtím. Ghost Riot pro rok 2021 dostal zcela novou geometrii a komponenty a po krátší odmlce je tento německý výtržník opět připraven udělat mezi bikery rozruch.

 

Rozjetá party
Riot 2021 bude dostupný ve verzích Trail, AM a Enduro. Nejlépe osazené modely Trail a Enduro dostaly označení Full Party a už podle vzhledu to vypadá, že se budou umět postarat o pořádnou party.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

V GHOSTu vyvinuté odpružení s názvem Traction Link je založené na principu Virual Pivot a slibuje bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Model Riot spadá pod koncept SUPERFIT, což znamená, že geometrie rámu vznikala na základě desítek tisíc biometrických údajů nejrůznějších jezdců.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Hlavní specifikace
Hlavní předností nového Riotu je perfektně vyvážený hliníkový rám s nízkým těžištěm a pevnou, jednodílnou zadní stavbou. Systém Virtual Pivot má shodný rozměr všech čepů a jednodílná vahadla s maximální tuhostí.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Full Party stroje Riot dostaly do výbavy vidlici Formula Selva S se zdvihy 140 mm v případě verze Trail a 170 mm u Endura. V zadu najdeme supercitlivé odpružení Traction Link (Virtual Pivot) se zdvihy Trail 140 mm  a Enduro 160 mm. V nabídce také figuruje verze All Mountain se zdvihy 160 mm vpředu a 150 mm vzadu.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Brzdění obstarávají Formula Cura 4 se stoosmdesátkovými kotouči. Všechna lanka jsou vedena pod ochranným krytem na spodní trubce rámu. Továrně je Riot Full Party vybaven i integrovanou teleskopickou sedlovkou Eightpins.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Německý výtržník
Jak fotky, tak specifikace nasvědčují tomu, že nový Ghost Riot (speciálně ve verzi Full Party) bude pořádný výtržník, co nezkazí žádnou party. A my se už nemůžeme dočkat až nás povozí.

 

 

Zdroj foto: Jan Kasl; www.ghost-bikes.com

klikni pro velký obrázek