CZ SK HU

Putování s LASOUL na Ghost Hybride Lectoru

Martina Prokopová, alias LASOUL, je pravidelnou přispěvatelkou magazínu Electric Bike Action. Na svém kole Ghost jezdí po zajímavých koutech České republiky i zahraničí a na svých cestách točí videa a píše články, které najdete ve výše zmíněném magazínu. Kromě toho také píše na svůj blog LASOUL.

 

S La Soul v sedle e-biku po krásách krajin našich i cizích

Martina Prokopová je veselá máma, akční žena, nadšená cestovatelka a šikovná módní návrhářka s vlastní značkou sportovního oblečení LASOUL. Chvíli jí trvalo, než si k cyklistice našla cestu, ale jako manželka profesionálního bikera (Michal Prokop) neměla moc na výběr. Dnes už si bez kola neumí představit žádnou rodinnou dovolenou.

Ráda své cyklo výpravy plánuje tak, aby něco zajímavého viděla a zažila. Pokud zabrousíte na její blog, objevíte tam spoustu tipů na parádní cyklo výlety pro celou rodinu, včetně přesně zakreslených tras na mapě. S La Soul se tak můžete vydat do Žďárských vrchů, na Okoř, okolo Třeboně, Českým krasem i do bývalého vojenského újezdu v Brdech. Zabrousíte s ní ale i na Slovinsko a do Itálie.

 

Ghost Hybride Lector S6.7+ LC

Za většinou cyklo zážitků Martina vyráží na svém elektrokole Ghost Hybride S6.7+ LC v černo-červené barvě. Jedná se o karbonovou střelu s nejsilnějším středovým motorem Shimano E8000 a semiintegrovanou 500Wh baterií. Kolo je osazeno vidlicí Rock Shox Pike RC Debon Air se zdvihem 120 mm, brzdami SRAM Guide RE se 4 pístky a e-bikovým řazením Sram EX1 s 8 rychlostmi. Jak zjistíte ve video příspěvcích Martiny, je to mašina, se kterou zdoláte náročný lesní terén stejně hravě jako štěrkovou cestu nebo rozbitou polňačku.

Ke kolu tudy -> Ghost Hybride Lector S6.7+ LC

Dámské sportovní oblečení LASOUL

A jak se stalo, že Martina začala tvořit vlastní značku sportovního oblečení? Stačí, když trávíte na kole tolik času jako ona, a cyklistické dresy a bikerská trička nejsou váš šálek kávy. Pak už si jen vezmete do ruky jehlu a nit a ušijete si pohodlné, funkční oblečení, které vám perfektně padne a podtrhne vaši ženskost. A to je LASOUL.

klikni pro velký obrázek