CZ SK HU

Shrnutí úspěšné sezóny 2018 závodního týmu GHOST Team

Český Ghost Team má za sebou úspěšnou sezónu. Pojďte si prohlédnout jejich úspěchy v jednotlivých závodech i celých seriálech.

 

 

 

GHOST Team - monitoring sezóny 2018

 

143 členů týmu GHOST:    

  • Elite tým                   6
  • Ladies tým                24
  • Junior tým                32
  • Hobby tým                81

 

Webová stránka týmu: www.ghostteam.cz

 

FB profil: Ghost Team CZ

 

​Dres týmu pro rok 2018:

 

Účast v seriálech 2018:

  • Nova Cup
  • Kolo pro život
  • Marathonmen Europe
  • Author Cup
  • Český pohár Strabag Cup
  • Český pohár v cyklokrosu Toi Toi Cup
  • Středeční pohár
  • Bikové úterky
  • HP pohár
  • další jednorázové a kultovní závody

 

Účast v etapových závodech 2018:

  • Mitas 4 Islands
  • Masiv MTB Stage Race
  • Trilogy MTB
  • Sudety MTB Challenge
  • Epica Czwórka Bielawa

 

Výsledky z jednotlivých závodů:

13.01.2018 MČR cyklokros Mladá Boleslav

10. Kuntová Vendula (Ženy)

13. Kunt Lukáš (Muži)

 

13.01.2018 Winter Race Hradec Králové

Trať 40km

5. Dvořák David (MD30)

Trať 20km

5. Vtípil Radek (MK20)

 

31.03.2018 Morkovské bajk Morkovice

Trať 46km

3. Kaněra Michal, 1. (M2)

3. Hruška Jan (M3)

18. Dvořák David (M1)

6. Fridrichová Lenka (Z1)

Trať 27km

2. Kudláčková Anna (H14)

52. Kunc Marek (M)

Dětské závody

13. Chvojka Filip (M10-12let)

5. Kunc Tomáš (M8-9let)

7. Chvojková Alžběta (D4-5let)

 

31.03.2018 Velká cena Města Touškova

2. Vopat Milan

 

07.04.2018 Hervis Race FOR BIKES

3. Kuntová Vendula

4. Kunt Lukáš

7. Hruška Jan, 1.(MB)

8. Vopat Milan, 7.(MA)

 

07.04.2018 Puchar Strefy MTB Sudety, GP Barda, Polsko

3. Fridrichová Lenka, 2.(Z1)

 

07.04.2018 AMIX Biřička Hradec Králové

Trať 40km

6. Dvořák David

2. Běloušková Eliška (Z1)

Trať 20km

2. Kudláčková Anna (J)

1. Vtípilová Jana (Z23+)

3. Vtípil Radek (M23+)

10. Beran Lukáš (M23+)

 

08.04.2018 silniční Jarní klasika Ivančice

1. Dvořák David

 

11.-14.4.2018 MITAS 4 ISLANDS MTB Stage Race 

Celkové umístění

2. Fridrichová Lenka, Kuntová Vendula

1. Kaněra Michal, Adel Filip

1. etapa - Baška - ostrov Krk - 71km

3. Fridrichová Lenka, Kuntová Vendula

2. Kaněra Michal, Adel Filip

2. etapa - ostrov Rab - 65km

2. Fridrichová Lenka, Kuntová Vendula

2. Kaněra Michal, Adel Filip

3. etapa - ostrov Cres - 73km

2. Fridrichová Lenka, Kuntová Vendula

2. Kaněra Michal, Adel Filip

4. etapa – ostrov Lošinj - 40km

2. Fridrichová Lenka, Kuntová Vendula

2. Kaněra Michal, Adel Filip

 

14.04.2018 NOVA CUP Mitas Hradec Králové

Trať 91km

6. Hruška Jan, 2. (M40-49)

10. Dvořák David, 5. (M19-29)

11. Kunt Lukáš, 6. (M19-29)

12. Beran Lukáš (M30-39)

Trať 62km

2. Vtípilová Jana (Z19-29)

5. Běloušková Eliška (Z19-29)

52. Richter Zbyněk (M19-29)

6. Malíř Jan (M30-39)

15. Vtípil Radek (M30-39)

26. Moravec Michal (M30-39)

28. Zeman Vojtěch (M30-39)

34. Lehký Jiří (M30-39)

36. Šmíd Petr (M30-39)

86. Doležal Ludvík (M30-39)

36. Kučera Viktor (M40-49)

42. Janeček Pavel (M50-59)

9. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 30km

1. Kudláčková Anička (st.žákyně)

6. Tuzarová Natálka (st.žákyně)

7. Kuncová Simona (st.žákyně)

12. Jahelková Renata (Z)

16. Chvojková Šárka (Z)

17. Gembalová Karolína (Z)

20. Kudláčková Pavla (Z)

32. Malířová Věra (Z)

14. Chvojka Filip (st.žáci)

14. Effenberk Leoš (M)

17. Hlaváček Zdeněk (M)

78. Chvojka Petr (M)

84. Kunc Marek (M)

Dětské závody

11. Tuzarová Natali (ml. žákyně 10-12)

6. Chvojka Filip (ml.žáci 10-12)

21. Malíř Jan (ml.žáci 10-12)

9. Novosadová Vera (minižákyně II. 8-9)

5. Kunc Tomáš (minižáci II. 8-9)

13. Kučera Tobiáš (minižáci II. 8-9)

13. Lázničková Barunka (minižákyně I. 6-7)

11. Chvojková Alžběta (předškoláci)

7. Gembal Patrik (předškoláci)

3. Lázničková Veronika (odrážedla)

13. Chvojková Alžběta (odrážedla)

 

17.04.2018 Bikové úterky – Trhová Kamenice

12. Kučera Viktor (M)

Dětské závody

4. Kunc Tomáš (ml.žáci)

 

17.04.2018 HRADECKÝ POHÁR

1. Vtípilová Jana (Z)

5. Dvořák David (M)

17. Vtípil Radek (M)

32. Zeman Vojtěch (M)

37. Richter Zbyněk (M)

Dětské závody

1. Kudláčková Anna (ŽS II.)

10. Chvojka Filip (ŽS I.)

11. Gembal Robin (ŽM I.)

 

21.04.2018 KPŽ ČT Trans Brdy

Trať 59km

2. Kuntová Vendula, 1. (Z23-29)

6. Bušková Leona (Z40-49)

87. Beran Lukáš (M30-39)

14. Novosad David (M40-49)

144. Kučera Viktor (M40-49)

Trať 41km

14. Gembalová Karolína (Z17-29)

16. Šmíd Petr (M30-39)

26. Moravec Michal (M30-39)

98. Doležal Ludvík (M30-39)

19. Pantůček Jiří (M40-49)

Dětské závody

27. Moravec Ondřej (M10-11)

 

21.04.2018 AUTHOR 50 Český ráj

1. Kunt Lukáš (Elite)

2. Vtípilová Jana (Z19-29)

14. Chvojková Šárka (Z30-39)

10. Hanč Vojtěch (M18)

5. Malíř Jan (M30-39)

20. Zeman Vojtěch (M30-39)

24. Vtípil Radek (M30-39)

346. Hanč Tomáš (M40-49)

17. Bystrianský Josef (M60-69)

Dětské závody

12. Lázničková Barbora (D7-9)

1. Kunc Tomáš (CH7-9)

5. Lázničková Veronika (D6)

6. Fibikar Jan (CH6)

2. Lázničková Veronika (odrážedla)

20. Fibikar Mikuláš (odrážedla)

 

21.04.2018 NKT MTB RACE Velké Meziříčí

5. Dvořák David

 

21.-22.04.2018 STRABAG MTB cup XCO & XCE P   raha

11. Kaněra Michal

 

22.04.2018 Bohemie maraton MTB HAVEN SERI  ES Nový Bor

1. Fridrichová Lenka

 

22.04.2018 Bike Ranch Cup - 1.kolo

1. Vopat Milan

 

29.04.2018 KPŽ Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

Trať 56km

6. Dvořák David (M23-29)

12. Malíř Jan (M30-39)

1. Hruška Jan (M40-49)

92. Kučera Viktor (M40-49)

109. Fibikar Jan (M40-49)

Trať 35km

8. Gembalová Karolína (Z17-29)

27. Richter Zbyněk (M17-29)

66. Doležal Ludvík (M30-39)

6. Pantůček Jiří (M40-49)

28. Janeček Petr (M50-59)

Trať 22km

7. Chvojková Šárka (Z)

61. Chvojková Barbora (Z)

52. Chvojka Petr (M)

rodinné týmy

22. Bušková Leona, Fibikar Jan

JTM

1. Kudláčková Anna (Z14-15)

12. Chvojka Filip (M10-11)

16. Malíř Jan (M10-11)

5. Kunc Tomáš (M8-9)

Dětské závody

15. Chvojka Filip (M10-11)

22. Malíř Jan (M10-11)

8. Kunc Tomáš (M8-9)

29. Fibikar Jan (M6-7)

1. Gembal Robin (M5)

Chvojková Alžběta (odrážedla)

 

28.04.2018 STALAK BIKE CUP Rychnov nad Kněžnou

1. Kaněra Michal

14. Eliáš Ondřej (M40-49)

 

28.04.2018 krajský přebor v časovce jednotlivců

2. Kunt Lukáš

 

29.04.2018 MALOSKALSKÉ CROSSCOUNTRY Malá

1. Kunt Lukáš

 

29.04.2018 Rocky Mountain BIKE Marathon Garda

11. Fridrichová Lenka

 

29.04.2018 duatlon Břehy

1. Jáchym Bača (M10-11let)

 

01.05.2018 Holický medvěd

2. Kudláčková Anna

8. Kunc Tomáš

 

01.05.2018 HRADECKÝ POHÁR

2. Vtípilová Jana (Z)

5. Běloušková Eliška (Z)

10. Gembalová Karolína (Z)

13. Vtípil Radek (M)

22. Zeman Vojtěch (M)

33. Richter Zbyněk (M)

26. Březina Pavel (Masters I)

Dětské závody

2. Kudláčková Anna (ŽS II.)

9. Chvojka Filip (ŽS I.)

11. Malíř Jan (ŽS I.)

21. Gembal Robin (ŽM I.)

 

01.05.2018 Bikové úterky – Polička

36. Beran Lukáš (M)

42. Kučera Viktor (M)

Dětské závody

2. Kunc Tomáš (ml.žáci)

12. Kučera Tobiáš (minižactvo)

 

05.05.2018 Jezernické viadukty

1. Vtípilová Jana (Z)

11. Šmídová Anna (Z)

8. Bušková Leona (Z40)

68. Vtípil Radek (M)

 

05.05.2018 O pirátovo VOKO Liberec - Ruprechtice

1. Fridrichová Lenka

 

05.05.2018 Valachy duatlon Velké Karlovice

52. Lavička David (M)

2. Lavička David (M do 16let)

 

05.05.2018 Cyklozávod Milada Ústí nad Labem

14. Chvojka Filip (žáci I)

16. Chvojková Alžběta (naděje I)

 

06.05.2018 Puchar Strefy MTB Sudety, Walim, Poland

1. Kaněra Michal 

 

08.05.2018 ŠTAMBERSKÝ KRÁL - VELKÁ CENA MTBS

2. Kaněra Michal

 

12.05.2018 KPŽ Mladá Boleslav Tour ŠKODA       AUTO

Trať 53km

59. Lehký Jiří (M30-39)

62. Zeman Vojtěch (M30-39)

126. Doležal Ludvík (M30-39)

187. Fibikar Jan (M40-49)

71. Janeček Petr (M50-59)

Trať 31km

2. Běloušková Eliška (Z17-29)

12. Šmíd Petr (M30-39)

7. Pantůček Jiří (M nad 40)

13. Nehéz Radek (M40-49)

16. Špína Martin (M40-49)

33. Hurych Jan (M40-49)

81. Březina Pavel (M40-49)

3. Bystrianský Josef (M nad 60)

Trať 20km - rodinné týmy

21. Chvojka Petr a Filip, Kunc Marek a Tomáš

22. Malířová Věra a Jan

57. Bušková Leona a Fibikar Jan

Dětské závody

19. Chvojka Filip (M10-11)

44.. Malíř Jan (M10-11)

19. Kunc Tomáš (M8-9)

29. Fibikar Jan (M6-7)

22. Lázničková Barbora (D6-7)

20. Gembal Robin (M do 5let)

27. Lázničková Veronika (D do 5let)

 

12.05.2018 Tour de Ralsko

1. Fridrichová Lenka (Z)

2. Vtípilová Jana (Z)

 

13.05.2018 NOVA CUP  Apache Stolové hory

Trať 72km

2. Kuntová Vendula, 1.(Z19-29)

4. Fridrichová Lenka, 2.(Z19-29)

1. Bušková Leona (Z40-49)

2. Kaněra Michal, 1. (M30-39)

6. Kunt Lukáš, 4. (M19-29)

6. Vopat Milan (M19-29)

26. Beran Lukáš (M30-39)

3. Hruška Jan (M40-49)

10. Novosad David (M40-49)

Trať 42km

1. Vtípilová Jana (Z19-29)

10. Malíř Jan (M30-39)

11. Vtípil Radek (M30-39)

12. Moravec Michal (M30-39)

21. Hlaváček Zdeněk (M30-39)

1. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 18km

1. Kudláčková Anna, 1.(st.žákyně)

8. Kuncová Simona (st.žákyně)

4. Jahelková Renata (Z)

5. Malířová Věra (Z)

6. Kudláčková Pavla (Z)

8. Gembalová Karolína (Z)

4. Effenberk Leoš (M)

12. Tomeš Michal (M)

13. Březina Pavel (M)

17. Chvojka Petr (M)

18. Kunc Marek (M)

Dětské závody

11. Chvojka Filip (10-12let)

18. Kučera Radim (10-12let)

1. Kunc Tomáš (8-9let)

8. Kučera Tobiáš (8-9let)

4. Gembal Robin (předškoláci)

6. Lázničková Barbora (6-7let)

3. Lázničková Barbora (předškoláci)

3. Lázničková Veronika (odrážedla)

 

15.05.2018 HRADECKÝ POHÁR

2. Vtípilová Jana (Ž)

10. Gembalová Karolína (Ž)

2. Vtípil Radek (M)

29. Zeman Vojtěch (M)

33. Richter Zbyněk (M)

19. Březina Pavel (Masters)

Dětské závody

8. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

4. Tuzarová Natali (ŽS I.)

13. Gembal Robin (ŽM I.)

7. Chvojka Filip (ŽS I.)

13. Malíř Jan (ŽS I.)

1. Kudláčková Anna (ŽS II.)

 

15.05.2018 Bikové úterky – Chotěboř

Dětské závody

4. Kunc Tomáš (ml.žáci)

 

19.05.2018 Apache Jestřebí hory

Trať 103km

2. Fridrichová Lenka, 1.(Z17-29)

3. Kuntová Vendula, 2.(Z17-29)

4. Bušková Leona (Z40+)

1. Kaněra Michal, 1.(ELITE)

9. Kunt Lukáš, 2.(17-22)

31. Hlaváček Zdeněk (M30-39)

9. Novosad David (M40-49)

Trať 58km

10. Hruška Jan, 2.(M40-49)

31. Kučera Viktor (M40-49)

Trať 39km

3. Eliášová Edita (Z17-39)

6. Jahelková Renata (Z17-39)

7. Gembalová Karolína (Z17-39)

6. Moravec Michal (M17-39)

29. Tomeš Michal (M17-39)

37. Doležal Ludvík (M17-39)

5. Eliáš Ondřej (M40-49)

19. Březina Pavel (M40-49)

11. Janeček Petr (M 50+)

 

19.05.2018 BIKE Prague

Trať 55km

62. Šmíd Petr (M39)

67. Hurych Jan (M49)

Trať 35km

11. Vondráková Renata (Z59)

13. Lehký Jiří (M39)

Dětské závody

2. Chvojka Filip (ml.žáci)

8. Chvojková Alžběta (benjamínci)

 

19.05.2018 ZAJIC CUP Bohutín

6. Nehéz Radek (M45+)

7. Špína Martin (M45+)

 

19.05.2018 Memoriál Ivo Medka

1. Šmídová Anna (Z)

 

20.05.2018 AUTHOR Bezděz50

9. Hanč Vojtěch (M do18)

8. Malíř Jan (M30-39)

139. Smíšek Martin (M40-49)

 

26.05.2018 KPŽ Orlík Tour Kooperativy

Trať 57km

7. Vopat Milan (M17-22)

6. Bušková Leona (Z40-49)

Trať 31km

11. Šmíd Petr (M30-39)

53. Doležal Ludvík (M30-39)

11. Pantůček Jiří (M40-49)

79. Březina Pavel (M40-49)

23. Janeček Petr (M50-59)

8. Gembalová Karolína Z17-29)

Trať 13km

Šmídová Lucie

Dětské závody JTM

10. Kunc Tomáš (M8-9)

18. Malíř Jan (M10-11)

 Dětské závody

11. Kunc Tomáš (M8-9)

29. Malíř Jan (M10-11)

4. Gembal Robin (M5)

 

26.05.2018 Birell MTB maraton NMNM

50. Beran Lukáš (M19-39)

87. Křivohlávek David (M19-39)

54. Kučera Viktor (M40-49)

 

26.05.2018 WEBER Jičínská50

1. Kuntová Vendula

3. Fridrichová Lenka, 1. (Z19-29)

3. Kaněra Michal

8. Kunt Lukáš

Dětské závody

4. Chvojka Filip (ml.žáci)

 

27.05.2018 DA-BA Kamenice

1. Nehéz Radek

 

29.05.2018 Pražské schody

25. Kaněra Michal (Elite M)

36. Hruška Jan (Elite M)

 

29.05.2018 HRADECKÝ POHÁR

1. Vtípilová Jana (Ž)

6. Gembalová Karolína (Ž)

8. Malíř Jan (M)

20. Vtípil Radek (M)

22. Moravec Michal (M)

32. Richter Zbyněk (M)

7. Novosad David (Masters I.)

26. Březina Pavel (Masters)

Dětské závody

8. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

2. Tuzarová Natali (ŽS I.)

15. Gembal Robin (ŽM I.)

16. Malíř Jan (ŽS I.)

 

02.06.2018 AUTHOR Král Šumavy Klatovy

Trať 70km

10. Vopat Milan (M do 39let)

 Trať 49km

31. Šmíd Petr (M do 39let)

 

03.06.2018 BIKERO CYKLOMARATON Hradec Králové

Trať 60km

1. Fridrichová Lenka (Z)

5. Malíř Jan (M30)

12. Kučera Viktor (M40)

6. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 30km

1. Vtípilová Jana (Z)

3. Běloušková Eliška (Z)

14. Gembalová Karolína (Z)

20. Kudláčková Pavla (Z)

2. Kudláčková Anna (Junior)

5. Vtípil Radek (M)

15. Zeman Vojtěch (M)

19. Beran Lukáš (M)

20. Richter Zbyněk (M)

48. Březina Pavel (M)

Dětské závody

2. Tuzarová Natali (Z12)

9. Lázničková Barbora (DZ8)

18. Lázničková Veronika (DZ6)

3. Chvojka Filip (DM12)

5. Kučera Radim (DM12)

2. Malíř Jan (DM10)

3. Kunc Tomáš (DM10)

12. Kučera Tobiáš (DM8)

10. Gembal Robin (DM6)

20. Lázničková Veronika (odstrkovadla)

 

03.06.2018 Strefy MTB Sudety, GP Srebrnej Góry

2. Kaněra Michal

 

09.06.2018  MTB MARATHON MALEVIL CUP Jablonné

Trať 100km

11. Kaněra Michal (Men Elite)

114. Němec Daniel (M30)

52. Němec Libor (M50)

Trať 65km

3. Fridrichová Lenka (Z19-39), 4. v absolut.poř.

 

09.06.2018 Cyklo Maštale

Trať 100km

7. Beran Lukáš (MA)

Trať 50km

19. Křivohlávek David (MA)

49. Hlaváček Zdeněk (MA)

56. Kučera Viktor (MB)

27. Bystrianský Josef (MC)

Trať 27km

1. Vtípilová Jana (ZA)

Trať 20km - rodinné týmy

Kunc Marek, Tomáš, Simona

Dětské závody

3. Kunc Tomáš (1MP)

22. Lázničková Barbora (ZP)

1. Lázničková Veronika (300OH)

15. Lázničková Veronika (300KH)

 

09.06.2018 Giro Pičín

Trať 27km

9. Nehéz Radek (M)

 

09.06.2018 Velká cena Plzně, Mistrovství PLK

1. Vopat Milan (M19)

 

10.06.2018 Kadaňské XC okruhy

1. Vopat Milan (M20)

 

12.06.2018 HRADECKÝ POHÁR

2. Vtípilová Jana (Ž)

7. Gembalová Karolína (Ž)

14. Vtípil Radek (M)

15. Malíř Jan (M)

28. Moravec Michal (M)

30. Richter Zbyněk (M)

23. Březina Pavel (Masters)

Dětské závody

7. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

2. Tuzarová Natali (ŽS I.)

2. Kudláčková Anna (ŽS II.)

16. Gembal Robin (ŽM I.)

8. Malíř Jan (ŽS I.)

 

16.06.2018 Nova Cup – Česko jede Sázava

Trať 80km

3. Fridrichová Lenka, 1.(Z19-29)

2. Bušková Leona (Z40-49)

3. Kaněra Michal, 1.(M30-39)

7. Beran Lukáš (M30-39)

2. Hruška Jan (M40-49)

5. Novosad David (M40-49)

Trať 40km

1. Vtípilová Jana (Z19-29)

4. Běloušková Eliška (Z19-29)

9. Gembalová Karolína (Z19-29)

8. Richter Zbyněk (M19-29)

2. Malíř Jan (M30-39)

8. Moravec Michal (M30-39)

10. Vtípil Radek (M30-39)

13. Zeman Vojtěch (M30-39)

38. Kučera Viktor (M40-49)

42. Březina Pavel (M40-49)

52. Dudek Michal (M40-49)

Trať 16km

2. Kudláčková Anna (st.žačky)

4. Tuzarová Natali (st.žačky)

7. Kuncová Simona (st.žačky)

2. Chvojková Šárka (Z)

3. Malířová Věra (Z)

6. Tarbajová Eva (Z)

23. Kunc Marek (M)

29. Chvojka Petr (M)

Dětské závody

3. Turarová Natali (Z10-12)

8. Malířová Marie (Z8-9)

6. Chvojková Alžběta (Z5)

13. Jakeš Filip (M5)

1. Kunc Tomáš (M8-9)

7. Kučera Tobiáš (M8-9)

6. Malíř Jan (M10-12)

13. Kučera Radim (M10-12)

 

16.06.2018 KPŽ Karlovarský AM bikemaraton České S.

Trať 58km

4. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 35km

30. Doležal Ludvík (M30-39)

15. Janeček Petr (M50-59)

Dětské závody

17. Lázničková Barbora (D6-7)

3. Lázničková Veronika (odrážedla holky)

 

16.06.2018 Cyklobrána do prázdnin Všemina

4. Lavička David (M2003-2001)

21. Lavička David (rodiče)

 

16.06.2018 silniční závod Krakonošův cyklomaraton

Trať 149km

10. Kunt Lukáš, 5. (M18)

 

17.06.2018 MTB HAVEN SERIES Hlásná Lhota u Jičína

1. Fridrichová Lenka

 

20.06.2018 České akademické hry Brno XCO

2. Kuntová Vendula

2. Kunt Lukáš

 

23.06.2018 Specialized - Extrém bike Most - ČP XCM

 Haven MTB Series

3. Kaněra Michal

 

23.06.2018 KPŽ Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA     AUTO

Trať 50km

3. Bušková Leona (Z40-49)

4. Vopat Milan (M17-22)

16. Malíř Jan (M30-39)

36. Beran Lukáš (M30-39)

57. Lehký Jiří (M30-39)

76. Hlaváček Zdeněk (M30-39)

Trať 35km

6. Gembalová Karolína (Z17-29)

3. Kuntová Jana (Z40-49)

4. Moravec Michal (M30-39)

27. Doležal Ludvík (M30-39)

8. Pantůček Jiří (M40-49)

20. Effenberk Leoš (M40-49)

34. Březina Pavel (M40-49)

26. Janeček Petr (M50-59)

2. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 33km

Kuncovi Marek, Marie, Simona, Tomáš (rodinný tým)

Chvojkovi Petr, Šárka, Filip (rodinný tým)

Dětské závody

6. Kunc Tomáš (M8-9)

11. Malíř Jan (M10-11)

2. Lázničková Veronika (odrážedla dívky)

 

23.06.2018 Houštecký cyklomaraton

Trať 60km

25. Šmíd Petr (M40)

 

24.06.2018 OSTROVSKÉ XC Ostrov

1. Vopat Milan (M20), 2 v absolut.poř.

 

24.06.2018 CYKLOMARATON Česká Třebová

Trať 25 km

1. Vtípilová Jana (Z1)

6. Richter Zbyněk (M1)

2. Vtípil Radek (M2)

 

24.06.2018 DA-BA Kamenice

1. Nehéz Radek

 

24.06.2018 Podhůra Bike Chrudim

11. Beran Lukáš (M)

Dětské závody

8. Kučera Tobiáš (minižactvo)

5. Kunc Tomáš (předžactvo)

14. Kučera Radim (ml.žáci)

 

24.06.2018 XCO Kudowa Zdrój Polsko

1. Kaněra Michal

 

26.06.2018 HRADECKÝ POHÁR

16. Vtípil Radek (M)

18. Malíř Jan (M)

Dětské závody

6. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

3. Tuzarová Natali (ŽS I.)

9. Chvojka Filip (ŽS I.)

 

30.06.-01.07. 2018 KPŽ Bikemaraton Drásal České spořit.

Trať 208km

1. Bušková Leona

Trať 117 km

7. Kaněra Michal (Elite), 7. v absolut.poř.

6. Novosad David (M40-49)

71. Lavička David (M40-49)

Trať 55 km

28. Beran Lukáš (M30-39)

39. Zeman Vojtěch (M30-39)

47. Pantůček Jiří (M40-49)

Trať 31 km

1. Běloušková Eliška (Z17-29), 1. v absolut.poř.(Z)

11. Gembalová Karolína (Z17-29)

6. Bušková Leona (Z40-49)

19. Nevřala Robin (M17-29)

25. Doležal Ludvík (M30-39)

21. Březina Pavel (M40-49)

16. Janeček Petr (M50-59)

 

04.-07.07.2018 Kupkolo MTB Trilogy

1. Fridrichová Lenka

3. Kaněra Michal, 2. (V1)

Prolog: 1. Fridrichová Lenka

2. Kaněra Michal, 1. (V1)

1 Strefa MTB Kleine Alpen

1. Fridrichová Lenka

3. Kaněra Michal, 2. (V1)

2 The Best of Sudety

2. Fridrichová Lenka

3. Kaněra Michal, 2. (V1)

3 Vraní hory

2. Fridrichová Lenka

2. Kaněra Michal, 1. (V1)

 

10.07.2018 HRADECKÝ POHÁR

2. Vtípilová Jana (Ž)

8. Malíř Jan (M)

10. Vtípil Radek (M)

12. Moravec Michal (M)

14. Richter Zbyněk (M)

Dětské závody

1. Kudláčková Anna (ŽS II.)

9. Chvojka Filip (ŽS I.)

11. Malíř Jan (ŽS I.)

 

14.07.2018  Salzkammergut Trophy, Rakousko

Trať 209km

46. Křivohlávek David (M20)

Trať 53km

76. Hurych Jan (M40)

Trať 38km

61. Nevřala Robin (MAK)

Trať 22km

27. Kudláčková Pavla (Z do 39)

Trať scott junior trophy XC

6. Kudláčková Anna (U15)

 

15.07.2018 Galaxy Písek - MTB kritérium

5. Nehéz Radek

 

21.07.2018 MTB  Bielawa Polsko

1. Kaněra Michal

 

21.07.2018  KPŽ Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

Trať 55km

2. Kuntová Vendula (Z23-29), 3. v absolut.poř.

4. Bušková Leona (Z40-49)

3. Kunt Lukáš (M17-22)

18. Malíř Jan (M30-39)

39. Beran Lukáš (M30-39)

52. Lehký Jiří (M30-39)

7. Novosad David (M40-49)

Trať 31km

3. Kudláčková Anna (Z14-16)

12. Tarbajová Eva (Z30-39)

21. Richter Zbyněk (M17-29)

17. Šmíd Petr (M30-39)

69. Doležal Ludvík (M30-39)

13. Pantůček Jiří (M40-49)

17. Nehéz Radek (M40-49)

21. Špína Martin (M40-49)

33. Janeček Petr (M50-59)

Dětské závody

10. Malíř Jan (M10-11)

3. Šmídová Stella (odrážedla dívky)

 

21.07.2018 Moravskotřebovský cyklomaraton Morav.

Trať 50km

1. Vtípilová Jana

1. Dvořák David

10. Vtípil Radek (M1)

25. Kučera Viktor (M2)

2. Bystrianský Josef (M4)

 

22.07.2018 Třetí letní bikový maratón DA-BA

1. Nehéz Radek

 

22.07.2018 Rakovnické cyklování

2. Vopat Milan (M1), 3. v absolut.poř.

 

22.- 27.07.2018 Sudety Mtb Challenge

1. Fridrichová Lenka

 

28.07.2018 Sahara Race Hradec Králové

Trať 60min

1. Vtípilová Jana (Z19+)

2. Kaněra Michal

3. Kunt Lukáš

4. Dvořák David

5. Hruška Jan

10. Vtípil Radek

Trať 30min

1. Kudláčková Anna (Z15)

 

28.07.2018 Sádecká pila - Sádek u Poličky

Trať 22km

9. Beran Lukáš (M30)

 

31.07.2018 HRADECKÝ POHÁR

2. Vtípilová Jana (Ž)

5. Dvořák David (M)

9. Malíř Jan (M)

16. Vtípil Radek (M)

30. Moravec Michal (M)

Dětské závody

1. Kudláčková Anna (ŽS II.)

 

04.08.2018 KPŽ Šumavský MTB maraton České   spořitelny

Trať 54km

4. Vopat Milan (M17-22)

50. Lehký Jiří (M30-39)

113. Doležal Ludvík (M30-39)

Trať 29km

4. Kudláčková Anna (Z14-16)

15. Kudláčková Pavla (Z30-39)

15. Pantůček  Jiří (M40-49)

18. Nehéz Radek (M40-49)

30. Janeček Petr (M50-59)

38. Kudláček Boris (M50-59)

2. Bystrianský Josef (M60+)

Dětské závody

29. Lázničková Barbora (D6-7)

5. Lázničková Veronika (odrážedla holky)

 

04.08.2018 TREK Hlinecký hřebec 

Trať 92km

3. Kaněra Michal

Trať 46km

3. Vtípilová Jana (Z)

19. Beran Lukáš (M)

33. Vtípil Radek (M)

39. Jackulák Jakub (M)

 

04.08.2018 Letkovský šíp Ivančice

1. Dvořák David

 

11.-12.08.2018  KPŽ Vysočina Arena Tour České spoř.

Trať 50km

10. Kaněra Michal (Elite)

6. Vopat Milan (M17-22)

29. Beran Lukáš (30-39)

53. Zeman Vojtěch (M30-39)

81. Jackulák Jakub (M30-39)

151. Doležal Ludvík (M30-39)

3. Hruška Jan (M40-49)

46. Pantůček Jiří (M40-49)

94. Hurych Jan (M40-49)

117. Procházka Bronislav (M40-49)

119. Kučera Viktor (M40-49)

68. Janeček Petr (M50-59)

Trať 30km

5. Kudláčková Anna (Z14-16)

13. Gembalová Karolína (Z17-29)

6. Kudláčková Pavla (Z30-39)

9. Chvojková Šárka (Z30-39)

15. Procházková Olga (Z40-49)

4. Vondráková Renata (Z50+)

7. Moravec Michal (M30-39)

14. Šmíd Petr (M30-39)

41. Dudek Michal (M40-49)

60. Březina Pavel (M40-49)

84. Kunc Marek (M40-49)

87. Chvojka Petr (M40-49)

38. Kudláček Boris (M50-59)

5. Bystrianský Josef (M 60+)

Trať 21km - rodinné týmy

9. Bušková Leona, Fibikar Jan a Fibikar Jan jun.

4. Kunc Tomáš (M8-9)

9. Chvojka Filip (M10-11)

8. Tuzarová Natali (Z12-13)

11. Kuncová Simona (Z12-13)

 

Gravel Blinduro Prolog

11. Procházka Bronislav

12. Kudláčková Anna

 

Gravel Blinduro

12. Procházka Bronislav (MTB Muži Expert 15+)

Dětské závody

13. Fibikar Mikuláš (odrážedla)

10. Gembal Robin (M do 5)

25. Fibikar Jan (M6-7)

7. Kunc Tomáš (M8-9)

31. Kučera Tobiáš (M8-9)

17. Chvojka Filip (M10-11)

33. Kučera Radim (M10-11)

 

11.08.2018 Podkrkonošský maraton Lázně Běl.   ohrad

Trať 90km

1. Fridrichová Lenka

2. Kuntová Vendula

2. Kunt Lukáš, 1. (M30)

Trať 50km

27. Stuchlík Jakub (M18)

 

11.08.2018 Dolnohbitský Tvrďák Dolní Hbity

2. Nehéz Radek (M40)

 

12.08.2018 Bike Ranch Cup

2. Vopat Milan

 

15.-18.08.2018 Epicka Czwórka Bielawa

1. Kaněra Michal

 

18.08.2018 KPŽ Manitou Železné hory České spoř.

Trať 66km

1. Kuntová Vendula (Z23-29), 4. v absolut.poř.

4. Kunt Lukáš (M17-22)

7. Vopat Milan (M17-22)

19. Beran Lukáš (M30-39)

37. Zeman Vojtěch (M30-39)

100. Doležal Ludvík (M30-39)

5. Hruška Jan (M40-49)

92. Kučera Viktor (M40-49)

106. Fibikar Jan (M40-49)

Trať 39km

5. Kudláčková Anna (Z14-16)

5. Běloušková Eliška (Z17-29)

9. Gembalová Karolína (Z17-29)

20. Procházková Olga (Z40-49)

26. Richter Zbyněk (M17-29)

8. Moravec Michal (M30-39)

27. Jackulák Jakub (M30-39)

7. Pantůček Jiří (M40-49)

32. Dudek Michal (M40-49)

71. Březina Pavel (M40-49)

19. Janeček Petr (M50-59)

2. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 21km - rodinné týmy

14. Kunc Marek, Kunc Tomáš, Chvojka Petr,

Chvojková Šárka, Chvojka Filip

Dětské závody

4. Fibikar Mikuláš (odrážedla)

24. Fibikar Jan (M6-7)

18. Tuzarová Valentina (Z6-7)

4. Kunc Tomáš (M8-9)

31. Kučera Tobiáš (M8-9)

16. Chvojka Filip (M10-11)

28. Kučera Radim (M10-11)

9. Tuzarová Natali (Z12-13)

 

21.08.2018 HRADECKÝ POHÁR

1. Vtípilová Jana (Ž)

6. Gembalová Karolína (Ž)

14. Vtípil Radek (M)

26. Březina Pavel (Masters I.)

Dětské závody

9. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

2. Tuzarová Natali (ŽS I.)

2. Kudláčková Anna (ŽS II.)

9. Chvojka Filip (ŽS I.)

 

25.8.2018 Moravský Bikemaraton Leština         

Trať 80km

1. Hruška Jan (MC), 3. v absolut.poř.

Trať 50km

2. Vtípilová Jana (Ž)

4. Běloušková Eliška (Ž)

31. Vtípil Radek (M1)

4. Bystrianský Josef (M3)

Trať 30km

1. Tuzarová Natali (ml.žákyně)

3. Kudláčková Anna (st.žákyně)

9. Chvojka Filip (ml.žáci)

24. Dudek Michal (touristopen)

35. Chvojková Šárka (touristopen)

 

25.08.2018 Lahofer Author Cup Vranov nad Dyjí

2. Gembalová Karolína (ŽA)

66. Březina Pavel (MC)

 

25.08.2018 LESÁK CUP Červený Kostelec

1. Kaněra Michal

2. Dvořák David (M), 8. v absolut.poř.

 

25.08.2018  VyKing MTB král Vysočiny Svratka

1. Beran Lukáš

 

25.08.2018 Spoke maraton Kralovice

5. Vopat Milan

 

25.08.2018 MTB Horem-Pádem-Dalečínem

2. Ondra Zdeněk (Junioři)

 

01.09.2018  AUTHOR ŠELA MARATHON Lipník    ou

Trať 100km

1. Kuntová Vendula

1. Bušková Leona (Z40-49), 5.  v absolut.poř.

4. Kaněra Michal

13. Kunt Lukáš

3. Novosad David (M40-49)

Trať 50km

1. Vtípilová Jana

19. Vtípil Radek (M23-39)

 

01.09.2018 KPŽ PLZEŇSKÁ MTB 50 KOOPERATIVY

Trať 57km

12. Vopat Milan (M17-22)

81. Němec Daniel (M30-39)

100. Doležal Ludvík (M30-39)

48. Janeček Petr (M50-59)

52. Němec Libor (M50-59)

Trať 38km

3. Bystrianský Josef (M60+)

 

04.09.2018 HRADECKÝ POHÁR

1. Vtípilová Jana (Ž)

9. Gembalová Karolína (Ž)

5. Dvořák David (M)

16. Vtípil Radek (M)

22. Moravec Michal (M)

28. Richter Zbyněk (M)

Dětské závody

6. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

4. Tuzarová Natali (ŽS I.)

19. Gembal Robin (ŽM I.)

2. Kudláčková Anna (ŽS II.)

10. Malíř Jan (ŽS I.)

 

CELKOVÉ POŘADÍ SERIÁLU HRADECKÝ POHÁR

1.-2. Vtípilová Jana (Ž)

8. Gembalová Karolína (Ž)

15.-16. Běloušková Eliška (Ž)

21. Kudláčková Pavla (Ž)

5. Dvořák David (M)

10. Vtípil Radek (M)

26. Malíř Jan (M)

30. Richter Zbyněk (M)

36. Moravec Michal (M)

38. Dvořák David (M)

59. Zeman Vojtěch (M)

41. Novosad David (Masters I.)

Dětské závody

10. Tuzarová Valentina (ŽM I.)

7. Tuzarová Natali (ŽS I.)

2. Kudláčková Anna (ŽS II.)

5. Kudláčková Anna (Juniorky)

16. Gembal Robin (ŽM I.)

9. Chvojka Filip (ŽS I.)

17. Malíř Jan (ŽS I.)

 

05.09.2018 STŘEDEČNÍ POHÁR Rtyně v Podkrkonoší

1. Fridrichová Lenka

1. Kaněra Michal

2. Kudláčková Anna (žákyně II.)

 

08.09.2018 Specialized Ralley Sudety

Trať 113km

1. Kaněra Michal

2. Fridrichová Lenka, 1. (Z do 29let)

69. Beran Lukáš (M30-39)

128. Jackulák Jakub (M30-39)

6. Novosad David (M40-49)

141. Kučera Viktor (M40-49)

Trať 60km

2. Vtípilová Jana (Z do 29let)

5. Vtípil Radek (M30-39)

54. Březina Pavel (M40-49)

Trať 33km

13. Effenberk Leoš (M19+)

 

08.09.2018  KPŽ Znojmo Burčák Tour Kooperativy

Trať 57km

2. Kuntová Vendula (Z23-29)

5. Kunt Lukáš (M17-22)

6. Dvořák David (M23-29)

23. Zeman Vojtěch (M30-39)

46. Lehký Jiří (M30-39)

123. Doležal Ludvík (M30-39)

1. Hruška Jan (M40-49)

122. Barták Martin (M40-49)

77. Janeček Petr (M50-59)

Trať 32km

5. Běloušková Eliška (Z17-29)

14. Procházková Olga (Z40-49)

15. Richter Zbyněk (M17-29)

4. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 21km - rodinné týmy

66. Dudek Michal, Tuzarová Natali

132. Bušková Leona, Fibikar Jan, Fibikar Jan,

Fibikar Antonín, Hrušková Zuzana, Hruška Antonín,

Chvojková Šárka, Chvojka Petr, Chvojka Filip,

Chvojková Alžběta, Chvojková Barbora,

Kuncová Simona, Kuncová Marie, Kunc Marek,

Kunc Tomáš, Pantůček Jiří

Dětské závody

9. Lázničková Veronika (odrážedla holky)

9. Fibikar Mikuláš (odrážedla kluci)

25. Lázničková Barbora (D6-7)

16. Fibikar Jan (M6-7)

8. Kunc Tomáš (M8-9)

6. Chvojka Filip (M10-11)

 

09.09.2018 Říčanská tour

1. Dvořák David

 

09.09.2018 Bike Ranch Cup

1. Vopat Milan

 

12.09.2018 STŘEDEČNÍ POHÁR Teplice nad Metují

1. Kaněra Michal

3. Kudláčková Anna (žákyně II.)

 

12.-15.09.2018 Masiv MTB Stage Race

Celkové umístění

Fridrichová Lenka / Kuntová Vendula

1. etapa – Krušnohorská bouře – 59km

4. Fridrichová Lenka / Kuntová Vendula

2. etapa - Kadaňská královská jízda – 65km

1. Fridrichová Lenka / Kuntová Vendula

3. etapa – Karlovarská výzva – 42km

1. Fridrichová Lenka / Kuntová Vendula

4. etapa – Šumavské zúčtování – 55km

1. Fridrichová Lenka / Kuntová Vendula

 

15.09.2018 AUTHOR Pražská50

6. Běloušková Eliška (Z1999-1988)

5. Vopat Milan, 3. (M1999 -1988)

26. Zeman Vojtěch (M1987-1978)

7. Bystrianský Josef (M 1957 a méně)

 

16.09.2018 XC Memoriál Oldřicha Máchy Josefov

1. Kaněra Michal

6. Vtípil Radek (Masters I.)

Dětské závody

3. Kunc Tomáš (minižáci)

8. Kučera Tobiáš (minižáci)

16. Kučera Radim (žáci I.)

 

16.09.2018 TRANSBRODY Zvole u Prahy

2. Vopat Milan, 1. (M29)

21. Nehéz Radek (M49)

 

19.09.2018 STŘEDEČNÍ POHÁR Malé Svatoňovice

1. Fridrichová Lenka

7. Kudláčková Pavla (Z)

3. Kudláčková Anna (žákyně II.)

 

22.09.2018  KPŽ Oderská mlýnice České spořitelny

Trať 56km

3. Vopat Milan (M17-22)

69. Lehký Jiří (M30-39)

140. Doležal Ludvík (M30-39)

83. Novosad David (M40-49)

134. Lavička David (M40-49)

180. Březina Pavel (M40-49)

181. Procházka Bronislav (M40-49)

Trať 33km

7. Kudláčková Anna (kadetky)

9. Gembalová Karolína (Z17-29)

17. Richter Zbyněk (M17-29)

7. Pantůček Jiří (M40-49)

22. Kudláček Boris (M50-59)

24. Janeček Petr (M50-59)

3. Bystrianský Josef (M60+)

Dětské závody

1. Lázničková Veronika (odrážedla holky)

21. Lázničková Barbora (D6-7)

 

22.09.2018 Konárovický kořen

2. Dvořák David

 

23.09.2018 UCI maraton Jelenia Góra

8. Kaněra Michal

 

26.09.2018 STŘEDEČNÍ POHÁR Adršpach

1. Fridrichová Lenka

5. Kudláčková Pavla (Z)

4. Kudláčková Anna (žákyně II.)

 

28.09.2018 cyklokros C1 Uničov

Kuntová Vendula

 

28.09.2018 Gočárovy schody Hradec Králové

5. Kuntová Vendula (Elite Z)

8. Fridrichová Lenka (Elite Z)

15. Dvořák David (Elite M)

20. Hruška Jan (Elite M)

1. Kudláčková Anna (Nova jízda Z)

26. Vtípil Radek (Nova jízda M)

49. Stuchlík Jakub (Nova jízda M)

Dětské závody

6. Lázničková Veronika (odrážedla)

4. Chvojková Alžběta (žákyně 5)

4. Tuzarová Valerie (žákyně 6-7)

5. Tuzarová Natali (žákyně 10-12)

11. Chvojka Filip (žáci 10-12)

2. Kunc Tomáš (žáci 8-9)

6. Gembal Robin (žáci 5)

 

29.09.2018 cyklokros C1 Poprad

Kuntová Vendula

Kunt Lukáš

 

29.09.2018 KPŽ Ralsko MTB Tour České spořitelny

Trať 52km

10. Vopat Milan (M17-22)

25. Zeman Vojtěch (M30-39)

71. Šmíd Petr (M30-39)

90. Doležal Ludvík (M30-39)

2. Hruška Jan (M40-49)

26. Nehéz Radek (M40-49)

131. Březina Pavel (M40-49)

59. Janeček Petr (M50-59)

8. Gembalová Karolína (Z23-29)

Trať 32km

13. Richter Zbyněk (M17-29)

4. Moravec Michal (M30-39)

47. Lehký Jiří (M30-39)

51. Malíř Jan (M30-39)

8. Pantůček Jiří (M40-49)

2. Bystrianský Josef (M60+)

14. Běloušková Eliška (Z17-29)

10. Chvojková Šárka (Z30-39)

17. Malířová Eva (Z30-39)

Dětské závody

1. Lázničková Veronika (odrážedla holky)

27. Lázničková Barbora (D6-7)

11. Gembal Robin (M5)

15. Chvojka Filip (M10-11)

 

29.09.2018 ČP XCM Žacléř

4. Kaněra Michal

 

03.10.2018 STŘEDEČNÍ POHÁR Dvůr Králové n. Labem

1. Fridrichová Lenka

6. Kudláčková Pavla (Z)

4. Kudláčková Anna (žákyně II.)

 

06.10.2018 NOVA CUP Mikulov

Trať 55 km

1. Kaněra Michal (M30-39), 2. v absolut.poř.

1. Vtípilová Jana (Z19-29)

2. Běloušková Eliška (Z19-29)

5. Gembalová Karolína (Z19-29)

4. Dvořák David (M19-29)

12. Vopat Milan (M19-29)

19. Zeman Vojtěch (M30-39)

22. Beran Lukáš (M30-39)

25. Vtípil Radek (M30-39)

30. Lehký Jiří (M30-39)

48. Jackulák Jakub (M30-39)

45. Hurych Jan (M40-49)

48. Březina Pavel (M40-49)

4. Bystrianský Josef (M60+)

Trať 25 km

1. Kudláčková Anna (st.žákyně)

4. Tuzarová Natali (st.žákyně)

5. Kuncová Simona (st.žákyně)

7. Chmelořová Natálie (Z)

8. Kudláčková Pavla (Z)

11. Malířová Věra (Z)

14. Chvojková Šárka (Z)

24. Vondráková Renata (Z)

31. Malířová Eva (Z)

3. Malíř Jan (M)

66. Chvojka Petr (M)

78. Dudek Michal (M)

85. Kunc Marek (M)

Dětské závody

3. Lázničková Verunka (odrážedla holky)

3. Chvojková Alžběta (předškolačky)

2. Tuzarová Valentina (minižákyně 1)

4. Lázničková Barbora (minižákyně 1)

1. Tuzarová Natali (ml.žákyně)

2. Gembal Robin (předškoláci)

1. Kunc Tomáš (minižáci 2)

3. Chvojka Filip (ml.žáci)

8. Malíř Jan (ml.žáci)

 

10.10.2018 STŘEDEČNÍ POHÁR Police nad Metují

1. Fridrichová Lenka

4. Kudláčková Pavla (Z)

4. Kudláčková Anna (žákyně II.)

1. Kaněra Michal

 

MEDAILOVÉ POŘADÍ SERIÁLU NOVA CUP 2018

Ženy

1. Kudláčková Anna (Z14-)

2. Kuncová Simona (Z14-)

3. Tuzarová Natali (Z14-)

1. Vtípilová Jana (Z19-29)

3. Běloušková Eliška (Z19-29)

3. Bušková Leona (Z40-49)

Muži

2. Kaněra Michal, 1. (M30-39)

2. Hruška Jan (M40-49)

3. Bystrianský Josef (M60+) 

 

klikni pro velký obrázek