CZ SK HU

Tomáš Slavík zpět ve městě a na vítězné vlně

Po vítězství na úvodních dvou kolech 4X Pro Tour a v Itálii na Mad of Lake se Tomáš Slavík vrátil opět do města. Downtown Tábor byla další zastávka a i tady se mu podařilo na náročné trati zvítězit téměr o 3 vteřiny nad svými soupeři.

 

 

"V Táboře jsem byl poprvé, co se týká závodění ve městě a musím říct, že jsem byl moc mile překvapenej. Kluci eventem žijí a makají na každým detailu. Tento drive je někdy víc než cokoliv jinýho a na celým eventu to bylo strašně znát! Trať byla skvěle připravená a náročná...standartně v ČR závodím se svými 4X koly v různých modifikacích, ale na tento závod jsem to trochu podcenil a den před závodem mi kluci z Cycology museli přivést mýho velkýho GHOST RIOT EN, na kterým jsem závodil ve Valparaisu. Díky kluci! Po první tréninkové jízdě jsem byl fakt rád, že mám větší kolo - spousta rychlých sekcí, kočičí hlavy na 90% tratě, schody, velký komprese, wallride... tam už to doopravdy chtělo "heavy duty" výbavu. Navíc trať byla fyzicky poměrně náročná a to se mi taky moc líbilo. V první závodní jízdě jsem si vyzkoušel, jak to bude bolet a v druhé jsem tomu pořádně otevřel i když jsem udělal pár chyb ve finále jsem zvítězil o 3 vteřiny, což je super výsledek, když vím jak někteří český kluci uměj letět v dobré konstelaci! Myslím, že forma před Crankworx potvrzena a především za týden vyrážím směr Peru na další Red Bull Cerro Abajo! Díky Tábor, díky organizátoři! Skvělá práce a zábava! "

 

       

 

POV vítězná jízda Tomáš Slavík Downtown Tábor:

 

 

Tomáš je nyní už v Innsbrucku, kde od středy začíná Cranwkorx World Tour, kde bude Tomáš závodit v Dual Slalomu a Pumptracku.

 

klikni pro velký obrázek