CZ SK HU

Upravený free ride Ghost FR AMR je zpět a hned ve třech verzích

Ghost v polovině sezóny uveřejněním nové modelové řady FR AMR prolomil informační embargo a upravený free ride Ghost FR AMR je zpět a hned ve třech verzích.

 

Nepřekonatelná "frírajdová" modelová řada Ghost FR AMR ti umožní užít si jízdu na lokálním trailu, v bikeparku nebo při enduro závodě. Ghost FR AMR je postaven na prověřené rámové platformě AMR a nabízí zdvihy 170 mm vpředu a 165 mm na zadním kole. Navíc model Ghost FR AMR 8.7 AL  je osazen vidlicí Cane Creek Helm 170 mm a tlumičem Cane Creek DB Coil CS.

 

Skutečně, změny, úpravy a vylepšení jsou spíše dílčí, týkají se detailů a různých „drobností“, proto si na první pohled nemusíte všimnout. Nejzásadnější změny doznal rám v oblasti zadní stavby. Dále pak větší průměr použitých řetězových vzpěr. Nové uchycení zadní stavby. Konstrukce vahadla z jednoho kusu. Položená vidlice 64,5 stupně pro snadnější překonávaní překážek a pružinový tlumič pro maximální výkon bez nároků na údržbu.

 

Ghost FR AMR 4.7 AL riotred/nightblack
Nejnižší frírajďák je specifikovaný primárně na co nejlepší cenu a přitom kolo pořád nijak zásadně neutrpělo. Pružinový tlumič Fox Van RC umí odskok a kompresi, vepředu překvapivě dobrý Suntour Durolux a mimo brzd Magura je kolo olepené Shimanem SLX.  

Ghost FR AMR 6.7 AL monarch/nightblack
Prostřední FR AMR je komplet na Foxu, vzadu pružinový DHX2, vepředu 36 Float Performance Elite, opět namixovaný GX Eagle, brzdy jsou ale Magura.

Ghost FR AMR 8.7 AL spectyello/nightblack
Top model je samozřejmě olepený tím nejvyšším co jde, Sram Eagle, brzdy Code a poměrně exotické tlumení Canecreek, vidlice Helm, tlumič Double Barrel Coil CS. Cena je příjemná za takhle olepený stroj, a to není věru zlé.

 

 

bikeandride.cz: Ghost FR AMR - nová generace se představuje, číst více →
dolekop.com: nový Ghost FR AMR má více zdvihu, novou geometrii i rám, číst více →

klikni pro velký obrázek