CZ SK HU

Úspěch GHOST HybRide SL AMR X S7.7 + LC v prestižním ocenění Design and Innovation Award

Jsme pyšní na to, že se naše kola umí blýsknout i v tak významné anketě, jakou je Cena za design a inovace. Tentokrát se to povedlo e-biku Ghost HybRide SL AMR X S7.7 + LC.

 

Design and Innovation Award

Ocenění Design and Innovation Award jako jediné nabízí komplexní přehled o inovacích, jejich potenciálu do budoucna a skutečné hodnotě těchto inovací. Speciálně vybraní novináři, profesionální testovací jezdci a experti z cyklo průmyslu investovali do testování produktů pro rok 2019 více než 6 000 hodin, aby mezi nimi vybrali opravdové špičky.

 

 

 

GHOST HybRide SL AMR X S7.7 + LC

Co o vítězi řekli odborníci z Design and Innovation Award? Mnoho e-MTB kol je určeno spíše pro pohodlí než pro zábavu, i přestože jsou jejich komponenty a odpružení více než způsobilé pro pobavení na trati. U Ghost hybRide SL AMR X S7.7 + LC tomu tak není. HybRide SL AMR je perfektní výkonný e-MTB stroj pro ambiciózní a agresivní jezdce, připravený na náročné tratě. Rám z lehkého karbonu je pastvou pro oči, a navíc díky němu celý e-bike váží pouhých 21,2 kilogramu. Tento pečlivě zvážený koncept zajišťuje vynikající manipulaci v nerovném terénu a nejednomu profi jezdci jistě vydělá na závodech i pár peněz.

 

Design and Innovation Award 2019

klikni pro velký obrázek