CZ SK HU

EBIKE GHOST SL AMR A SL AMR X

Nedaleko slavného italského bike centra Lago di Garda, u Lago Ledro představil německý výrobce kol Ghost celou modelovou řadu celoodpružených elektrokol. Abychom byli přesní, jde o modely SL AMR LC a SL AMR X LC s vyšším zdvihem vidlice a drobnými změnami ve specifikaci.

 

Zcela nová generace elektrických strojů Ghost řady SL AMR a SL AMR X předpovídá další krok ve vývoji eMTB. Nové elektrokola jsou zárukou nekonečné "ezábavy".

 

Fantastická celoodpružená elektrokola modelové řady SL AMR a SL AMR X disponují superlehkým karbonovým rámem, semi-integrovanou baterií, pohonem Shimano Steps E8000 a s vyšším zdvihem vidlice a drobnými změnami ve specifikaci. S tímto revolučním ebajkem zdoláš strmá stoupání, projedeš skalnaté úseky, budeš si užívat jízdu pro hřebenech hor a následně ladně a obratně klesat do údolí. Zcela zásadní novinkou modelu SL AMR X je použití předního kola o rozměru 29“ a zadního 27,5+“ pro maximální trakci na jakémkoliv povrchu. Další specialitou jsou kratší kliky na 155 - 160 mm, díky kterým už nebudeš narážet a škrtat klikami o kameny a jiné záludné překážky. Mezi jeho další přednosti můžeme zařadit i znemožnění protočení řidítek, pružinový tlumič pro maximální komfort s možností uzamčení. Standardem je pak teleskopická sedlovka, pevné boost osy a silné kotoučové brzdy s velkými kotouči 203 mm. Disponuje zadní brzdou na speciálním adaptéru, který se jedním bodem upíná na osu a druhým o sedlovou vzpěru zadní stavby.

 

Elektrokolo HybRide SL AMR X S7.7+ vytřel všem zrak v rámci testu "No Limits" časopisu eMTB NEWS a byl prohlášen za vítěze mezi e-biky se zdvihy 120 až 160 mm. Jako jediný e-bike uspěl ve všech oblastech: HybRide SL AMR X utržil 375 bodů a zaslouženě titul vítěze. Časopis eMTB NEWS Hybride SL AMR X také otestoval a ocenil ho rovnou ve dvou kategoriích: "E trail bike" a "Price-performance". Test eMTB, číst více...